TRWA ŁADOWANIE, PROSZĘ CZEKAĆ...

TRWA WYSYŁANIE, PROSZĘ CZEKAĆ...

Biegamy maszerujemy z kijami "Bez spinki

Bieg i marsz Nordic Walking "Bez spinki"-zapraszamy

REGULAMIN

Biegu  Sylwestrowy “BEZ SPINKI“ oraz marszu Nordic Walking

Rzeszów 31 grudnia 2021 r.

Bieg Sylwestrowy „Bez spinki” to wspaniała okazja dla wszystkich tych, którzy zdecydują się w niepowtarzalny sposób pożegnać rok 2021r. Trasa o długości 2,5 km oraz 5 km

 Szczęśliwi czasu nie mierzą, my też nie zamierzamy tego robić. Liczyć się będzie tylko dobra zabawa i jeżeli ktoś chce oryginalne, sylwestrowe przebranie. Przyjdź pobiegnij i wygraj. Informacje dodatkowe:

 1. Bieg  i marsz odbędą się 31 grudnia 2021r. o godzinie 10:00. Starujemy z Rzeszowskiej Żwirowni. Start i meta obok garażu Rzeszowskiego Klubu Sopelek.   Nie ma wpisowego.
 2. Organizatorem jest Wiesław Sondej oraz Rzeszowski Klub Sopelek i TG Sokół Rzeszów.
 3. Zapisy ze względu na przygotowanie odpowiedniej ilości medali do biegu  i marszu na stronie  www.terapiaruchowa.pl  (na stronie będzie link) do dnia  29 grudnia 2021 r.
 4. Bieg i marsz mają charakter koleżeński i nie będzie mierzony czas ani prowadzona klasyfikacja.
 5. Każdego zapisanego uczestnika nagrodzimy pamiątkowym medalem. Po Biegu odbędzie się dla wszystkich chętnych morsowanie.
 6. Informujemy, iż nie zapewniamy jakiegokolwiek ubezpieczenia na życie, zdrowotnego lub od odpowiedzialności cywilnej z tytułu choroby, wypadku, odniesionych obrażeń, poniesienia śmierci lub poniesienia jakichkolwiek strat bądź szkód, jakie mogą wystąpić
  w związku z obecnością i/lub uczestnictwem w biegu.
 7. Każdy zawodnik biegnie na własną odpowiedzialność, a organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu komplikacji zdrowotnych uczestników jakie ewentualnie mogą powstać podczas biegu lub też na skutek jego przebiegnięcia. Ubezpieczenie od nieszczęśliwego wypadku we własnym zakresie .
 8. Każdy uczestnik, który się zapisze wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb realizacji procesu rejestracji oraz do wykorzystania wizerunku dla potrzeb związanych z organizacją i promocją imprezy zgodnie z ustawą z dnia 28 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale również niezbędne do udziału w biegu, każdy ma prawo dostępu do ich treści oraz żądania ich poprawienia.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
 10. W sprawach nieujętych regulaminem rozstrzygają Organizatorzy.
 11. Link do zapisów https://forms.gle/rQcvdJ4egrTify5H6

   

Organizatorzy

WASZE KOMENTARZE